Hibrit bulut uçtan çekirdeğe ve buluta dijital dönüşümü hızlandırmanıza, uygulamalarınızın ve verilerinizin gücünü açığa çıkarmanıza yardımcı olur.   Çekirdek altyapı sunucular, depolama, ağ iletişimi, veri yönetimi yazılımı, kapsayıcı yazılımı ve analiz platformlarının yanı sıra hizmetleri içerir ve tüm bunlar her türlü iş yükünü desteklemek için ölçek, performans, güvenlik, çeviklik ve ekonomik verimlilik sağlar.

Veri Merkezi, sunucular, yedekleme sistemleri network katmanlarını içinde bulunduran özel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan bir alan. Yükseltilmiş döşemeden iklimlendirmeye kadar her unsur  kendi içerisinde büyük önem taşıyor. Bu nedenle ihtiyaçlar doğru analiz edilmeli ve doğru senaryolar hazırlanmalıdır. Bilişim Plus olarak uzman mühendislerimizle garantili işler sunuyoruz. Veri Merkezi hizmetimiz kapsamında tüm iç ve dış  unsurlarla ilgili tam ve eksiksiz hizmet vermekteyiz.

İşimizi, stratejik ortak yaklaşımıyla ele alıyor en baştan en sona kadar sizlerle birlikte hareket ediyoruz. Projenin tamamlanmasının ardından çıkabilecek sorunlara karşı bağımızı koparmıyor. Her an sizlerle birlikte hareket ediyoruz.
Uzun yıllar teknik konularda uzmanlık yapmış sertifikalı ve tecrübeli personelimizle uzaktan izleme yazılımları ile sistem izleme ve IT kaynak yatırımlarından sizlere tasarruf sağlamaktayız. Sizlere profesyonel yazılım programlarıyla yaptığımız durum analizleri sonucunda minimum maliyet ve maksimum hızı sağlama garantisi veriyoruz.
Menü
Yardımcı Olabilirim
Scan the code