Tuzla Evora İstanbul Bilişim Destek Hizmetleri

Bilişim Destek Hizmetleri

Tuzla Evora İstanbul Bilişim Plus Kurumsal Sunucu Kurulum , Yapılandırma ve Sorun Giderme Hizmetleri İle Mevcut Sunucunuzu veya Sunucu veya Sunucular İle Firmanızın Faaliyetlerine ve İş Akışınıza Özel Konfigürasyonu Sunucu Sisteminizin Kesintisiz ve Doğru Çalışmasını Sağlamaktadır.

Tuzla Evora İstanbul Bilişim Plus Network Ağ Güvenlik Firewall Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetleri İle Sisteminizdeki Tüm Network, Ağ Yapınızın Güvenlik Sorunlarını Hızlı ve Profesyonel Müdahalelerle Çözmektedir, Ağ,Network Firewall Ciahzlarınızın Konfigirasyonunun Kontrolünü veya Yok İse İşletmenizin Yapısına Uygun Network Ağ Firewall Cihazlarınızı Temin Etmekteyiz Ayrıca Bilişim Plus Network Ağ Firewall Güvenlik Bakım Anlaşması İle Sisteminizi Güven Altına Almaktadır.

Tuzla Evora İstanbul Bilişim Plus Kurumsal E-Posta hizmetleri siz değerli Müşterilerimize Tek Kurumsal E-Posta Hizmeti Olan Microsoft Exchange Bulut E-Posta Hizmeti Vermektedir, Exchange ile E-Postalarınızı Tüm cihazlarınızda Anlık Olarak Senkronize Edilerek Gelen-Giden ve Tüm Posta Kutularınız İle Takvim , Randevu ve Notlarınız Her An Tüm Kullandığınız Cihazlarla Sizinle Birlikte Gelir,. Office 365’den Daha Fazla Özelliklere Daha uygun Fiyatlarla Sahip Olmak ve Hızlı Geçiş İçin Bize Ulaşın.

Tuzla Evora İstanbul Bilişim Plus İşletmenizin Bünyesinde var Olan ve İş Akışınızın İçerisindeki (yazılımlara ,ortak paylaşılan dosyalara, ve Veritaban) Tüm Uygulamalara Şirketinizin Dışından veya Şubelerinizden 128 Bit Veri Şifreleme ile Erişim İmkanı Sağlanarak Merkez Ofis Dışındaki Tüm Kullanıcılar’da Merkez’e Bağlı Olarak Çalışırlar , Ayrıca Bilişim Plus Kurumsal Bulut VPN Hizmetleri İle de VPN Yatırım Maliyetlerinizi Arttırmadan Güvenli Erişim Sistemine Geçiş Yapabilirsiniz.

Tuzla Evora İstanbul Bilişim Plus İşletmenizdeki Dosya, Klasör ve Uygulamalarınızın Dünyanın Her Yerinden Belirleyeceğiniz Yetki Ve İzinler Dahilinde Hızlı ve Tam Güvenli Olarak Erişiminizi Sağlamaktadır. VPN + SSL Sertifika Güvenliği İle Gerçek Fiziksel Sunucularımızda Sadece Size Özel Disk Alanı İle Daima 7/24 Hızlı ve Güvenle Bulut İle Tüm İşlerinizi Devam Ettirebilir, Uygulama ve Dosyalarınıza Erişebilir ve Tüm Verilerinizi Otomatik Yedekleyebilirsiniz.

Menü
Yardımcı Olabilirim
Scan the code