Kurumsal Mail ve Hosting Hizmeti

►E-Postalarınıza Her An, Her Yerden Erişin

İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye düşünmeyin.

SpamExperts AntiSpam %100 inbox garantisi ve coğrafi yedekli sistem

Gelen Email Koruması: Bilgisayar ağınızı spam, virüs, phishing, ransomware ve malware gibi saldırılarından koruyun.
Giden Email Koruması: Tüm giden emaillerinize spam koruması sağlayın. Gönderdiğiniz emailler %100 inbox garantisi ile teslim edilsin, Email teslimatına değil, işlerinize yoğunlaşın.

Kurulum ve Taşıma Hizmeti

Kurumsal e-posta hizmetini satın aldığınızda ilk kurulum ve entegrasyonlar size özel tahsis edilen destek personelimiz tarafından yapılır ve hizmetiniz kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir. E-posta hizmetiniz farklı bir firmada bulunuyorsa tüm taşıma işlemi yine alanında uzman destek ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

►Web Sitenizi ve/veya Özel Yazılımlarınızı Barındırabileceğiniz, Epostalarınızı Yönetebileceğiniz, Disk Alanı ve Mail Adetlerine göre hazırlanmış web paketlerimizden birini seçebilir veya talepleriniz doğrultusunda sizin için aktif edilecek barındırma hizmetleri temin edebilirsiniz.

Her bir sunucumuz;
Ajax, Microsoft Silverlight, Asp, Aspx (Asp.Net), Php, Front Page, ODBC, MySQL, MsSQL Acces Desteğini sizlere ayni anda sunmaktadır. Satın almış olduğunuz bulundurma hizmetinde ilk amacımız web sitenizin 7 Gün / 24 saat Kesintisiz ziyaret edilebilmesini sağlamaktır.

Hosting (Barındırma) Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sunucu (İşlemci) Başına Düsen Barındırma Sayısı 
Sunucularımızda işlemci başına Maksimum 250 Barındırma hizmeti yaralamaktadır. Pek çok sunucu hizmeti veren firma hizmet maliyetini minimuma indirmek için CPU başına düsen barındırma hizmetini sınırlandırmaz bu da web sitelerinin daha geç daha yavaş açılması, yada açılamaması gibi sorunlar doğurur.

 

Sunucu Bağlantı Hızı 
Sunucularımızın internet erişimi 300 Mit bağlantı ile sağlanmaktadır.
Barındırma hizmeti 1-2 Mbit Bağlantı ile de sağlanabileceği gibi, web sitelerinin daha hisli açılmasında en büyük etkenlerden biriside bağlantı hızıdır.

 

Barındırma Aylık Trafik Limiti  
Barındırma hizmetlerimizde Aylık Trafik Limiti bulunmamaktadır. Aylık Trafik Limiti sitenizin ziyaretine bağlı olarak aylık 1-2 GB olabildiği gibi, 20-30 GB da olabilir, Aylık Trafik Limiti bulunan hizmetlerde bu kota aşıldığı durumlarda hizmet bir sonraki ayin başlangıcına kadar durdurulur veya Trafik Artırım ücreti olarak size fatura edilir.

 

Barındırma Bant Genişliği Limiti ( Bandwidth ) 
Barındırma hizmetlerimizde Bant Genişliği Limiti bulunmamaktadır. Bandwidth saniyede aktarılabilecek kilobayt olarak tanımlanır. Bu kavramını açıklarken bir örnek verelim; örneğin ana sayfanızın ve içeresinde yer alan görsellerin toplam boyutu 128 KB. olsun ki daha fazladır. Eğer ayni anda sitenizi 8 kullanıcı ziyaret ederse 1024 KB. eder bu durumda Bandwidth limiti 1024 olan bir site 9.ziyaretçi tarafından görüntülenemeyecektir.

 

Barındırma Kullanıcı Bağlantı Limiti 
Barındırma hizmetlerimizde Kullanıcı Bağlantı Limiti bulunmamaktadır. Kullanıcı Bağlantı Limiti, sitenizi ayni anda ziyaret edebilecek kullanıcı sayesini belirler, CPU başına hizmet sınırlaması koymayan
serverlar sitenin ziyaretçi sayesini kısıtlayarak işlemci performansını dengelemeye çalışırlar bu sınırlamada sitenizin ziyaretçiler tarafından görüntülememesine neden olur.

Menü
Yardımcı Olabilirim
Scan the code